Tartu mnt 69a terrassmaja

Valmimas on uus modernne päikesepaneelidega korterelamu linna südames. Kortermaja hakkab paiknema tänapäevase aega väärtustava inimese jaoks suurepärases asukohas, kuna lähedusse jäävad paljud teenused ja head transpordiühendused ülejäänud linnaga. Maja asukoht on vaikses kaunilt haljastatud sisehoovis, kus teised piirkonna majad moodustavad antud krundi ümber müratõkke. Kõikidel korteritel on rõdu ja ülemiste korruste korteritel suured päikesepoolsed terrassid. Ülemised korrused on projekteeritud tagasiastetega, andes võimaluse avaramateks vaadeteks. Suureks eeliseks majas on ka lifti olemasolu ning parkimiskohad suletud garaažis. Majal on enda gaasikatlamaja, mis tagab märgatavalt soodsamad küttekulud võrreldes kaugküttega.

Sellesse väikesesse terrassmajja ehitatakse ainult 19 korterit. Majas on valdavalt kahetoalised korterid suurustega 39,2m2- 49m2. Väikesed kompaktsed kolmetoalised on suurusega 55,6m2- 68,1m2. Leidub ka üks 4-toaline korter suure 39,5m2 terrassiga. Soklikorrusele tulevad 15 garaažikohta ja 16 panipaika. Korterite hinnad algavad 123 000 eurost.

Ümbruskond

  • Stockmann jalgsi 10 minutit
  • Viru keskus jalgsi 15 minutit
  • Kadrioru park 20 minutit
  • Bussijaam 2 minutit
  • Keskturg jalgsi 10 minutit
  • Trammi- ja bussipeatused on 2 minutise teekonna kaugusel. Nüüdsest saab sõita mugavalt trammiga ka Ülemiste keskusesse ja lennujaama.

Ümbruskond

Haljastus

Krundile tuleb mitmekülgne haljastus. Maja ees, sissesõidutee ääres kasutatakse kahte erinevat tüüpi harilikke elupuid ja Sabiinia kadakaid. Maja esisel hakkavad krunti piiritlema mägimännid ning külgedel lisaks lodjapuulehine põisenelas. Maja ida- ja läänekülgedele istutatakse pihlakad.

Maja esisele muruplatsile ehitatakse pere pisemate tarvis väike laste mänguväljak koos kiige ja liumäega.

Arendajast

OÜ Favorte on 1993. aastal asutatud Eesti kapitalil ja Eestis tegutsev ettevõte.

OÜ Favorte peab oma missiooniks kaasaegse ja innovaatilise, samas harmoonilise ja inimlikke vajadusi arvestava elu- ja töökeskkonna loomist. OÜ Favorte eesmärk on luua kinnistutele väärtust ning asukohta arvestades kujundada parim keskkond, samal ajal suhtuda austusega ümbritsevasse.

OÜ Favorte on  ehitanud korterelamuid aadressil Komeedi 16a, Lubja 9a ning hetkel on valmimas ka Planeedi 9, Priisle tee 30/32 ning Rae vallas olev Käokella tee 1a korterelamu.

OÜ Favorte logo